Informacje o suchym oku
Image

Przy łagodnych objawach suchego oka

Nawilżające krople do oczu Hyal-Drop® multi zapewniają natychmiastowe ukojenie i nawilżenie oczu w przypadku ich suchości. W naturalny sposób odświeżają i łagodzą, przynosząc ulgę zmęczonym, podrażnionym, a nawet łzawiącym oczom. Przeznaczone są dla osób odczuwających łagodne i umiarkowane objawy suchości oczu.

Krople Hyal-Drop® multi zawierają naturalny polimer – kwas hialuronowy – występujący w strukturach oka ludzkiego i w naturalnym filmie łzowym. Ponieważ nie posiadają żadnych środków konserwujących, można je stosować codziennie i tak często, jak jest to potrzebne. Nie ma również ograniczeń dotyczących czasu stosowania.

Krople Hyal-Drop® multi mogą być też używane do nawilżania soczewek kontaktowych, co znacznie poprawia komfort ich stosowania w trakcie całego dnia. Unikalny mechanizm dozownika zapewnia wygodę zakraplania oczu, sterylność preparatu oraz pozwala na korzystanie z kropli przez 6 miesięcy od momentu otwarcia.


Image

Gdzie kupić:


Image

Przy nasilonych objawach suchego oka

Nawilżające krople do oczu Hyal-Drop® Pro przynoszą natychmiastową ulgę przy nasilonych objawach suchego oka, takich jak zmęczenie, podrażnienie, zaczerwienienie, uczucie obecności „piasku” pod powiekami. Ich skład inspirowany jest strukturą naturalnego filmu łzowego. Zawierają naturalną substancję nawilżającą – kwas hialuronowy o stężeniu 0,24%, a także dwa dodatkowe składniki nawilżające: glicerol i karbomer oraz dodatkowy składnik lipidowy, dzięki czemu wspierają wszystkie trzy warstwy filmu łzowego: warstwę lipidową, wodną i mucynową. Krople Hyal-Drop® Pro zapewniają intensywne nawilżanie, a tym samym szybko i długotrwale łagodzą nasilone objawy suchego oka.

Ponieważ krople Hyal-Drop® Pro nie zawierają żadnych środków konserwujących, można je stosować codziennie i tak często, jak jest to potrzebne. Nie ma też ograniczeń dotyczących czasu stosowania.

Krople Hyal-Drop® Pro mogą być używane na co najmniej 15 minut przed założeniem soczewek kontaktowych i bezpośrednio po ich zdjęciu. Unikalny mechanizm dozownika zapewnia wygodę zakraplania oczu oraz sterylność preparatu. Po otwarciu z produktu można korzystać przez 6 miesięcy.


Image

Gdzie kupić: