Opakowanie Hyal-Drop® zostało stworzone tak, by było jak najbardziej bezpieczne i łatwe w użyciu. Wyposażone jest w unikalny dozownik, który pozwala na wygodne zakraplanie oczu. Specjalistyczny mechanizm z krótką końcówką sprawia, że dawkowanie jest precyzyjne i niezwykle higieniczne. Dzięki temu z kropli można korzystać nawet przez 6 miesięcy (zarówno w przypadku kropli Hyal-Drop® multi jak i Hyal-Drop® Pro) od momentu ich otwarcia.

Dozownik w wersji z 2019 rokuDozownik w wersji z 2018 rokuJak stosować krople Hyal-Drop®?

Ważne! Przed pierwszym użyciem i jeśli butelka nie była używana przez dłuższy czas: skieruj butelkę w dół, naciśnij mechanizm pompki ok. 20 razy do momentu pojawienia się kropli.

  1. Przed użyciem produktu umyj dokładnie ręce.
  2. Zdejmij nakładkę ochronną z końcówki butelki. Aby zapobiec możliwemu zanieczyszczeniu roztworu kropli, unikaj kontaktu końcówki butelki z palcami lub innymi powierzchniami.
  3. Odwróć butelkę i odchyl głowę. Palcem wolnej ręki delikatnie odciągnij dolną powiekę, przytrzymaj butelkę pionowo nad okiem i jednocześnie naciśnij mechanizm pompki. Wpuść jedną kroplę do oka. Unikaj dotykania powierzchni oka końcówką butelki, aby zapobiec możliwemu urazowi.
  4. Po zakropleniu, zamknij powiekę i powoli poruszaj gałką oczną, aby optymalnie rozprowadzić krople na powierzchni oka.
  5. Natychmiast po użyciu strząśnij pozostałe krople i nałóż nakrętkę ochronną na suchą końcówkę butelki.